Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 18 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 35 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 35 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 36 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 36 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 37 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 37 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 38 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 38 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/maincore.php on line 39 ProDeep, z.s. - Články: Sympozium seniorů.

Přihlášení

Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Rychlé info

Pro přidání zprávy do Rychlého infa, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.

Navigace

Anketa

Zatím nejsou žádné ankety.
Deprecated: Function ereg() is deprecated in /storage/content/72/1008172/prodeep.cz/public_html/intranet/articles.php on line 38

Sympozium seniorů.

Představujeme naši tísňovou službu, naše softwarové vychytávky pro seniory. Ukázka práce dispečinku, připomenutí aktivizačních služeb, to vše, sál plný informací chtivých lidí, zaujalo. Tak zněl název akce na pozvánce na pondělí 6. Října do Kojetína. Mám tam přednášet o našich firmách a to se zaměřením na asistivní technologie. Z chatu znám pana Křepelku. Prima muž, který přes své zdravotní postižení je mimořádně aktivní, fotografuje, zajímá se o počítače, studuje univerzitu středního věku. Tak jsem se těšil za ním. Přijíždíme s kolegy Vláďou a Honzou. Lolo, tak všichni oslovují pana Křepelku, na nás čeká. Nejdříve na oběd do restaurace. Fantastická Restaurace Na hrázi nás okouzlila. Již při příchodu voní dřevo z venkovního grilu, všude je plno lidí a to je pondělí. A když přinesou tu grilovanou panenku na stůl, chápu, proč je zde plno. Skvěle připravené jídlo. Koutek s domácími zvířaty pro děti, místo pro hraní, příjemný personál, voňavý, uklizeno. Jen a jen doporučit. To je druhý skvělý poznatek o Kojetíně. Po Lolovi i tato restaurace. Ale naším hlavní cílem je to sympozium. Co nás čeká? Pár seniorů, komorní prostředí. Koho by to asi zajímalo. Jenže vše je jinak V tomto městě, které má 6 tisíc obyvatel, je sokolovna plná jak seniorů, tak zdravotně postižených. Na stolech domácí koláčky, příjemná nálada a pohoda. A pak se jen dozvídáme, že takto se schází pravidelně. Za vším je dobrá duše práce s touto skupinou obyvatel, paní ředitelka domů s pečovatelskou službou a jmenuje se Blanka Laboňová a vládne čtyřem domům. Program zahájil pan starosta. Sociální služby připomenula přítomným vedoucí neziskové organizace Lipka. Následují lidové písničky souboru Zpěvanky. Pak se dostáváme na řadu my. Představujeme naši tísňovou službu, naše softwarové vychytávky pro seniory. Ukázka práce dispečinku, připomenutí aktivizačních služeb, to vše, sál plný informací chtivých lidí, zaujalo. Svědčí o tom vnímavé ticho při naší přednášce, ale i zájemci o přestávce jejich bohatého programu. A pro mne odměna navíc. Setkávám se zde s kolegou, železničářem, se kterým jsme se před mnoha lety setkávali na turnajích v kuželkách. Neuvěřitelné co vše najdete k potěšení v takovém Kojetíně. Dík za tu pozvánku! Jen nyní dumám, proč to tam jde a třeba u nás je problém dát seniory dohromady. Chybí nám jejich paní ředitelka, to je asi odpověď.
Vygenerované za: 0.13 sekund
861,669 návštěv